Acesta este forumul serverului RPG MisteriX IP:93.119.25.151:7777Fondator:Dr0gul Admin ajutator Uzzi Desygn by CristiaN Moderatori. Dr0guL CristiaN Uzzi

Poveste MisteriX RPG

Distribuiţi
    Dr0guL_KiNG
    Administrator
    Administrator

Data de inscriere : 22/08/2016

Poveste MisteriX RPG

Mesaj Scris de Dr0guL_KiNG la data de Lun Aug 22, 2016 5:04 pm

Salut, aici am sa va spun povestea serverului creat de mine MisteriX RPG.
    Totul a inceput de la mine si de la un bun prieten, ne-am gandit sa ne facem un server de samp.Am spus ca el sa fie RPG.BONNED.RO !
    Dar din pacate el a abandonat acest proiect, si ramanand cu host-ul, pe data de 02.08.2016, am luat un GameMode de pe internet si am inceput sa editez la el si sa adaug lucruri noi.
    Si pe data de 03.08.2016 serverul MisteriX RPG a fost pus ONLINE !
    Ce a iesit ? Puteti vedea daca intati pe ip-ul: 93.119.25.151:7777.
    Sper sa va placa si voua. Fata de alte servere care de obiei sunt sparte dupa ce sunt puse online de 10 minute. Serverul MisteriX RPG ruleaza de pe data de 03.08.2016 si nu a fost spart sau floodat niciodata. Si nu v-a fi.
    La inceput am avut 2-5 playeri. Acum am ajuns si la 20+ pe zi. Maximul atins pana acum a fost de 28 de playeri.
    Eu, Dr0guL lucrez cat de mult ma pricep si cat timp am. In aceasta vacanta de fara am stat doar pe SA:MP nu am citit nimic. Si sper sa fi iesit macar ceva bine si MisteriX RPG sa ajunga cat mai sus !
    Va asteptam si pe voi !
    #Admin

Acum este: Mier Sept 19, 2018 4:28 am